دیدار همکاران کتابخانه با ریاست سازمان به مناسبت هفته کتاب

به مناسبت هفته کتاب، همکاران اداره کتابخانه و مرکز اسناد با ریاست محترم سازمان، جناب آقای دکتر حسن ملکی دیدار و ایشان ضمن تبریک این هفته از تلاش همکاران این بخش تقدیر و اظهار داشتند، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی در مجموعه‌ی وزارت آموزش و پرورش دارای یک مرجعیت علمی است که همگان بر آن واقف هستند و بر آن اذعان دارند و این مسئله مربوط به امروز نیست بلکه یک امر ریشه دار است.

وی افزود: اگر سازمان پژوهش بخواهد از این مرجعیت علمی خود صیانت کند باید کتابخانه‌ای پویا و غنی داشته باشد که الحمدالله دارد؛ اطلاع دارم که شما هر ساله منابعی را به ظرفیت این کتابخانه اضافه می‌کنید و ارتباط مطلوبی هم با بخش‌های مختلف سازمان دارید. معاون وزیرو رئیس سازمان  پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی بیان داشت: درست است با گرامی داشت یک هفته حتی با تبلیغ و برخی کارهای مؤثر دیگر، افراد، علاقمند به کتاب و کتابخوانی نمی‌‌شوند چون این کار مربوط به روحیه‌ها، علایق،  توانایی‌ها و نوع تربیت افراد می‌شود ولی به‌طورسمبلیک باید در این هفته کارهایی را انجام داد و نشان داد که ما در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی مبتنی بر کتاب، کار می‌کنیم. ما با دلالت‌هایی که برگرفته از کارهای علمی هستند؛ کارهایمان را مدیریت می‌کنیم و بدون کتاب نمی‌توانیم زنده بمانیم و زندگی معنوی و علمی ما منوط به بهره‌برداری درست از منابع و کتاب‌های مناسب است.

در ادامه‌ی این نشست خانم دکتر عینی رئیس اداره‌ی کتابخانه و مرکز اسناد گزارشی از عملکرد و برنامه‌های ویژه‌ی هفته‌ی کتاب و کتابخوانی و نامگذاری روزهای این هفته، مسایل و مشکلات کتابخانه و اهداف پیش روی کتابخانه را بیان کردند. در خاتمه ریاست محترم سازمان با اهدای لوح تقدیر اززحمات همکاران اداره کتابخانه و مرکز اسناد قدردانی نمودند.

نظر شما

Image CAPTCHA