رویدادها

نشست همکاران کتابخانه

به مناسبت گرامی داشت سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی، در آخرین روز از این هفته نشستسی صمیمانه با حضور کارکنان حال، گذشته و همچنین بازنشستگان کتابخانه برگزار شد. در این مراسم پس از  رونمایی از آرشیو الکترونیکی کتاب های درسی، خانم دکتر عینی این دستاورد را حاصل تلاش جمعی همه همکاران دانسته و از تمامی آنها تشکر و قدردانی نمودند. سپس در ادامه برخی همکاران به بیان خاطرات خود در کتابخانه پرداخته و در ادامه پس از صرف غدا این مراسم بیادماندنی خاتمه یافت.

 

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (6)

ششمین جلسه از سلسه نشست های معرفی آثار همکاران، با ارائه سرکار خانم دکتر اشرف السادات شکرباغانی و معرفی کتاب های :

از فیزیک تا آموزش فیزیک/ بنیان های فلسفی فیزیک/ فیزیک و فناوری نانو/ ساز و کارهای ایجاد موزه و نمایشگاه علم و فناوری/ کلاس درس معکوس(راهکارهای پیشنهادی دوران کرونا و پسا کرونا)/ منابع کمک درسی آری یا خیر؟ / آموزش نجوم در ایران/مطالعات دریای خزر(مطالعات موردی فیزیک دریا) / نقش باورها و اندیشه ورزی در توسعه فیزیک/ برگزار شد.

 

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (5)

پنجمین جلسه از سلسه نشست های معرفی آثار همکاران، با ارائه سرکار خانم دکتر فرشته زینی وند نژاد و معرفی کتاب، " ایده های اصلی برای منتورینگ معلمان ریاضی "  که به بیان منتورینگ تازه معلمان ریاضی براساس یافته های پژوهشی آموزش ریاضی درباره مفاهیم مختلف ریاضی و فرآیندهای ریاضی از جمله تفکر و استدلال می پردازد،   برگزارشد.

 

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (4)

چهارمین جلسه از سلسه نشست های معرفی آثار همکاران، با ارائه جناب آقای دکتر سیدعلی خالقی نژاد و معرفی کتاب، " آموزش شایستگی محور: مقدمه ای برمفاهیم، دیدگاه ها و الگوها"  که به توصیف و تحلیل ایده های رایج، دیدگاه ها و الگوهای آموزش شایستگی محور می پردازد برگزارشد.

 

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (3)

سومین جلسه از سلسه نشست های معرفی آثار همکاران، با ارائه جناب آقای دکتر حیدر تورانی و معرفی کتابهای: -خط مشی گذاری آموزشی در موسسات مالی غیر دولتی/  پیوند برنامه درسی با آموزش عالی/ چالش های ارزشیابی در آموزش مجازی/ رهبری نوکیش: ساختن مدارس نوآور برای دانش آموزان عصر دیجیتال/مدیریت مدرسه با رویکرد اسلامی/ راهنمای عمل رهبران مدارس/ کوزه و دریا: رویکرد و نگاهی متفاوت به مدیریت، محیط زیست، انسانیت و روند تغییرات جهانی،   برگزارشد.

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (2)

دومین جلسه از نشست ها  با ارائه جناب آقای دکتر سیدمحمدحسین حسینی و معرفی کتابهای، " تغییر و اجرای برنامه درسی "  که به بررسی بنیان های نطری، رویکردها، الگوها، فرآیندها و بازیگران تغییر برنامه درسی می پردازد و همچنین کتاب "   نامه‌هایی به یک وزیر جدید آموزش و پرورش ا "  که به ارائه تجارب و توصیه های وزیران، معاونین آموزش و پرورش جهان برای وزرای آموزش و پرورش است  برگزار شد.

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب (1)

اولین جلسه از نشست ها با ارائه سرکار خانم دکتر ویدا رحیمی نژاد و معرفی کتاب، "از پاراگراف به مقاله" با موضوع معرفی انواع مقاله ونحوه نگارش و چگونگی ارزشیابی آن در حال برگزارشد

برگزاری نمایشگاهی از تولیدات علمی همکاران سازمان

امام على(ع)
العِلمُ یُنجِدُ الفِکرَ. دانش روشنى بخش اندیشه است. (غررالحکم و دررالکلم، ص48)
گرامی داشت سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی برگزاری نمایشگاهی از تولیدات علمی همکاران محترم، شامل کتاب های تالیفی و ترجمه، در طبقه همکف کتابخانه و مرکز اسناد

نشست های ترویج دانش- ارائه معرفی کتاب

امام على(ع)

العِلمُ یُنجِدُ الفِکرَ. دانش روشنى بخش اندیشه است. (غررالحکم و دررالکلم، ص48)

به مناسبت گرامی داشت سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی و با هدف آگاهی بخشی و اشتراک دانش کتابخانه و مرکز اسناد اقدام به برگزاری نشست های معرفی آثار همکاران محترم سازمان می نماید.

 

اجرای پویش فرهنگی با عنوان "کتاب یار مهربان"

      اداره  کتابخانه و مرکز اسناد با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و اشتراک منابع دانشی مکتوب، به مناسبت گرامی داشت سی و یکمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی به مدت یک هفته از تاریخ 23-30 آبان ماه فضایی درسالن طبقه همکف،  ساختمان اصلی سازمان(ایرانشهر)  با عنوان میز اهدا ء کتاب در گردش، برای اهدای کتاب به همکاران مهیا شده  است.